جزییات ماجرای ضرب وشتم زن جوان در آبادان

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، امروز آبادان به دلیل پخش کلیپی از کتک زدن و خون آلود بودن یک زن جوان، خبر ساز شد ولی واقعیت این ماجرا چیست؟

جزییات ماجرای ضرب وشتم زن جوان در آبادان

به گزارش مهر، امروز تقریباً از صبح زود بعضی کاربران فضای مجازی اقدام به پخش کلیپی از خون آلود بودن یک زن جوان در منطقه بریم آبادان کردند که به شدت احساسات مردم را جریحه دار کرد.

در میان داد و بیدادها و شیون های موجود در کلیپ، حرکت ناشایستی از سوی مأمور حراست موجود در منطقه سر می زند که احساسات مردم را در مورد این کلیپ بیشتر جریحه دار کرد.

دستورات رئیس کل دادگستری خوزستان

دادستان شهرستان آبادان با اشاره به ماجرای کتک زدن زن جوان و انتشار کلیپ ویدئویی در این شهر، اظهار می نماید: بر حسب گزارشی که نیروی انتظامی آبادان ارائه کرد، دختر خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت واقع در منطقه بریم آبادان مراجعه می نماید.

حمید مرانی پور در تبادل نظر با مهر با بیان اینکه این خانم سلاح سردی (شی ء برنده ای) را در دست داشته است، می افزاید: پس از وارد شدن به منزل با پسری کوچک روبرو می شود و با این پسر درگیر می شود و وی را مجروح می نماید؛ اهالی منزل بلافاصله از داخل خانه خارج می شوند و از هجوم این خانم جلوگیری می نمایند.

دادستان آبادان در ادامه بیان می نماید: اهالی این خانه با این خانم درگیر می شوند و وی را از ناحیه صورت مورد ضرب قرار می دهند؛ درگیری به خارج از خانه کشیده می شود که در این هنگام بلافاصله مأموران حراست در محل به محل اعزام شدند و ماجرا را به مرجع ذی صلاح گزارش می دهند و هماهنگی لازم را با نیروی انتظامی شهرستان صورت می گیرد.

مرانی پور با تأکید بر اینکه پس از انتشار این خبر، بلافاصله موضوع را به طور مستقیم به رئیس کل دادگستری استان خوزستان اعلام شد و رئیس کل دادگستری خوزستان در این خصوص دستورهای لازم را صادر و پیگیری های اجرایی را ابلاغ کرد، اظهار می نماید: پس از تحقیق و آنالیز معین می شود که این خانم بابت اختلافات قبلی و خانوادگی با صاحب این منزل که داشت، به آنها مراجعه می نماید و درگیری میانشان صورت می گیرد.

وی تأکید می نماید: در این راستا دختر خانم پس از اخذ اعترافات و تعهدات لازم از وی و با قرار گذاشتن وثیقه قانونی، آزاد و به خانواده اش تحویل داده می شود؛ همچنین زن صاحب خانه ای که جراحاتی را به این خانم وارد نموده بود، پس از ثبت اقوال وی و طی شدن مراحل قانونی با گذاشتن وثیقه قانونی آزاد شد.

مرانی پور ادامه داد: همچنین آن مأمور نیروی حراست پالایشگاه نفت آبادان که در صحنه حضور داشت و آن رفتار ناشایست را که انجام می داد، بلافاصله توسط مرجع انتظامی و مقام قضائی شهر آبادان احضار شد و پس از بازپرسی و تحقیقات روانه زندان شد.

وی در ادامه تأکید می نماید: تحقیقات در مورد کسانی که این فیلم را منتشر کردند و باعث بی امنیتی شهر شدند شروع شد و به زودی این افراد شناسایی و دستگیر و برخورد قانونی و لازم با آنها انجام می شود؛ کسانی که بخواهند امنیت و آرامش شهر آبادان را با چنین رفتار و اعمالی مخل نمایند، برخورد قاطع و قانونی انجام خواهد شد.

شروع تحقیقات

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان پس از انتشار فیلم کتک خوردن یک زن توسط چند نفر در فضای مجازی، اظهار می نماید: تحقیقات پلیس در این زمینه شروع شده است.

سروان امیر سام کمایی می افزاید: در تحقیقات میدانی معین شد که زن جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شد که توسط اهالی داخل خانه و مأموران حراست منطقه دستگیر و تحویل مأموران کلانتری داده شد.

وی در ادامه می گوید: در این زمینه شایعاتی مطرح شده است که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به خانه ای در منطقه بریم حمله نموده که پس از حضور در خانه، چند زن جوان وی را به شدت کتک می زنند و وی را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری این زن می نماید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان بیان می نماید: تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه برای معین شدن واقعیت این اتفاق ادامه دارد و همچنین مأمور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان با دستور مقام قضائی دستگیر شد.

مدیران پالایشگاه دخالتی ندارند

همچنین روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان در توضیحاتی در مورد این کلیپ که در فضای مجازی بعضی ها اعلام نموده بودند که کتک زدن این زن از سوی یکی از مدیران پالایشگاه آبادان بوده است، بیان کرد: پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مربوط به اختلاف و مشاجره خانوادگی یکی از کارکنان پالایشگاه آبادان در منازل مسکونی سازمانی، به دستور مدیرعامل پالایشگاه آبادان، کمیته ای برای آنالیز بیشتر و دستیابی به حقیقت، تشکیل شده و موضوع در مراجع ذی صلاح همچنان در دست پیگیری است.

در این توضیحات آمده است: در عین حال ماجرای فوق ذکر مربوط به مشاجره خانوادگی یکی از کارکنان بوده و ارتباطی به هیچیک از مدیران پالایشگاه نداشته و مطالب منتشر شده در فضای مجازی صحت ندارد. پیشنهاد می شود از دامن زدن به شایعات پیرامون یک اختلاف خانوادگی و ورود به حریم خصوصی افراد پرهیز شود.

دستگیری متهمان

فرماندار آبادان در مورد انتشار کلیپی از کتک خوردن یک زن در آبادان، بیان می نماید: همه زنان و مردانی که در این ویدئو دیده می شوند دیشب بازداشت شده اند.

زین العابدین موسوی با بیان اینکه این اتفاق دیروز در آبادان افتاده و دیشب این افراد بازداشت شدند، می افزاید: این دعوا به دلیل درگیری های شخصی با خانواده مرد رخ داده است و موضوع کتک خوردن این زن به آن صورتی که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است، نیست.

وی تأکید می نماید: دراین باره پرونده قضائی تشکیل شد و دادستان آبادان به زودی در این خصوص صحبت خواهد نمود.

به گزارش خبرنگار مهر، انتظار افکار عمومی در این خصوص این است که ابعاد ماجرا کاملاً روشن و معین شود کاملاً به مردم اطلاع داده شود.

منبع: فرارو
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 915

به "جزییات ماجرای ضرب وشتم زن جوان در آبادان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات ماجرای ضرب وشتم زن جوان در آبادان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید