جریمه سنگین ماسک نزدن در کویت: 325 میلیون تومان!

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، در شرایط شیوع کرونا بسیاری از کشورها برای نپوشیدن ماسک، اغلب جریمه های مختلفی در نظر گرفته اند اما مقامات کویت و قطر پا را فراتر گذاشته و مجازات های سنگین تری را برای ماسک نزدن اعمال نموده اند.

جریمه سنگین ماسک نزدن در کویت: 325 میلیون تومان!

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مقامات کویت و قطر تصمیم گرفته اند مجازات های شدیدی را از جمله حبس و جریمه های سنگین برای افرادی در نظر بگیرند که در شرایط همه گیری کرونا از زدن ماسک خودداری می نمایند.

وزارت بهداشت کویت اعلام نموده متخلفان ممکن است با حداکثر سه ماه حبس روبرو شوند در حالی که تلویزیون دولتی قطر گزارش داده این مجازات میتواند تا سه سال حکم زندان ادامه داشته باشد.

بنا بر گزارش دابلیوآی اوان نیوز، علاوه بر مجازات های حبس، این دو کشور جریمه های نقدی سنگینی نیز برای متخلفان از قانون اجباری شدن ماسک در نظر گرفته اند. در کویت حداکثر جریمه 5000 دینار معادل 16200 دلار و در قطر تقریباً سه برابر بیشتر و 200 هزار ریال معادل 55 هزار دلار مشخص شده است.

قطر تا به امروز ابتلای 100 هزار و 945 نفر را به بیماری کووید-19 تایید نموده است که از این میان 134 نفر جان باخته اند. کویت نیز ابتلای 51 هزار و 245 را به این بیماری گزارش نموده است که از این میان 377 نفر جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 750

به "جریمه سنگین ماسک نزدن در کویت: 325 میلیون تومان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه سنگین ماسک نزدن در کویت: 325 میلیون تومان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید