تعلیق 56 دفتر خدمات مسافرتی هوایی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرنگاران:مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق مجوز 56 دفتر خدمات مسافرتی به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات و تطبیق با آئین نامه دفاتر خدمات مسافرت هوایی طی بهار 94 اطلاع داد.

تعلیق 56 دفتر خدمات مسافرتی هوایی

اگر علاقمند به سفر با بهترین قیمت تور لحظه آخری کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش وبلاگ داستان نویسی مرتضی دهقان اظهار کرد: با هدف نظارت بر عملکرد دفاتر و شرکت های خدمات مسافرت هوایی و اطمینان از وضع و مطابقت این دفاتر با مفاد آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی مصوب هیئت وزیران، همیشه از کلیه دفاتر دارای مجوز از این سازمان و نمایندگان بازرسی مستمر به عمل می آید.

وی اضافه نمود: بر اساس بازرسی های به عمل آمده از دفاتر خدمات مسافرت هوایی در مدت مذکور توسط بازرسان و نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری تعداد 6 فقره مجوز لغو، 56 فقره مجوز تعلیق، 6فقره مجوز برطرف تعلیق و به 260دفتر به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات و تطبیق با آئین نامه دفاتر خدمات مسافرت هوایی اخطار داده شد.

دهقان توضیح داد: آن دسته از دفاتر خدمات مسافرت هوایی مجاز به فروش بلیت هواپیما هستند که دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری باشند، برهمین اساس مسافران عزیز می توانند به منظور جلوگیری از بروز مسائل و قابل رسیدگی بودن تخلفات احتمالی، از دفاتر خدمات مسافرت هوایی دارای مجوز معتبر از سازمان هواپیمایی کشوری بلیت هواپیما تهیه نمایند و این دفاتر نیز ملزم هستند که مجوز خود را در معرض دید مشتریان قرار دهند.

هموطنان می توانند با شماره تلفن های 61022355- 61022015، تلفکس 66048007، پست الکترونیکی [email protected] و صندوق پستی 1798-13445 دفترارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان هواپیمایی کشوری تماس بگیرند.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 373

به "تعلیق 56 دفتر خدمات مسافرتی هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق 56 دفتر خدمات مسافرتی هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید