آسیب دیدگی جزیی سعید معروف و دعوت دوباره از جواد کریمی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران، جواد کریمی که از اردوی تیم ملی والیبال خط خورده بود و در لیست مسافران اعزامی به لیگ ملت ها نخواهد بود شب گذشته با تصمیم ولادیمیر الکنو سرمربی تیم ملی بار دیگر به اردوی این تیم فراخوانده شد.

آسیب دیدگی جزیی سعید معروف و دعوت دوباره از جواد کریمی

این دعوت به دلیل آسیب دیدگی جزیی انگشت دست سعید معروف اجرا شده است.

سیامک افروزی پزشک تیم ملی در گفت و گو با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط سعید معروف گفت: عکسبرداری اجرا شده و مشکل خاصی وجود ندارد و معروف می تواند به تمرینات ادامه دهد.

امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال نیز در گفت و گو با خبرنگاران، درباره دعوت مجدد جواد کریمی به اردوی تیم ملی گفت: کریمی به دلیل شرایط سعید معروف کریمی به اردو دعوت شد اما او جزو نفرات اعزامی به لیگ ملت ها نیست. کریمی به دلیل شرایط معروف به اردو دعوت شد.

خوش خبر تاکید نمود: بعد از اعزام تیم ملی به لیگ ملت ها کریمی به همراه چند تن از بازیکنان خط خورده در اردوی جوانان حضور خواهد داشت تا شرایط بدنی اش حفظ گردد چرا که احتمال حضورش در المپیک وجود دارد.

سرپرست تیم ملی درباره دلایل خط خوردن کریمی و عدم حضورش در لیگ ملت ها گفت: کریمی در اواخر لیگ بلژیک با بدشانسی دچار مصدومیت شد و همین مسائل باعث شد مدتی از تمرینات دور باشد؛ در نتیجه آمادگی اش کاهش یافت.

وی تاکید نمود: کریمی آینده والیبال است و جانشین خوبی برای سعید معروف خواهد بود. اوهمچنان شانس حضور در المپیک را دارد اما در حال حاضر الکنو زمان کمی برای آماده سازی او برای لیگ ملت ها داشت چرا که به نظر سرمربی تیم ملی ممکن است فشار زیاد باعث آسیب دیدگی جدی بازیکن گردد به همین دلیل کریمی در لیگ ملت ها حضور ندارد اما اگر به شرایط ایده آل بازگردد هنوز شانس حضور در المپیک را خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1290

به "آسیب دیدگی جزیی سعید معروف و دعوت دوباره از جواد کریمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آسیب دیدگی جزیی سعید معروف و دعوت دوباره از جواد کریمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید