آخرین جزئیات از احداث فلکه دوم نیرو هوایی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، جعفری درباره آخرین جزئیات احداث فلکه دوم نیرو هوایی و زمان افتتاح آن توضیحاتی داد.

آخرین جزئیات از احداث فلکه دوم نیرو هوایی

یاسر جعفری معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباره آخرین وضعیت احداث فلکه دوم نیرو هوایی گفت: همان گونه که پیش تر به اطلاع شهروندان و ساکنان محدوده رساندیم پروژه فلکه دوم نیروی هوایی در سه فاز در حال اجرا است.

معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در تشریح اقدام های اجرا شده در فاز اول فلکه دوم نیروی هوایی اظهار کرد: فاز اول این پروژه مربوط به احداث آبنمای میانه میدان است که کار لوله کشی آن اجرا شده و می توان گفت کار احداث آن به سرانجام رسیده است.

جعفری در تشریح فاز دوم و سوم بهسازی فلکه دوم نیرو هوایی گفت: فاز دوم و سوم این فلکه مربوط به حلقه ترافیکی اطراف میدان است که باید در کنار بهسازی کف و جداره ها مورد توجه قرار بگیرد و برای این اقدام نیز با پلیس راهور در حال رایزنی برای اقدامی موثر و مناسب هستیم زیرا با احداث حلقه ترافیکی شکل تردد در محدوده تغییر می نماید.

شهریور زمان تکمیل فاز اول فلکه دوم نیرو هوایی

معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که پروژه فلکه دوم نیروی هوایی چه زمان کامل و مورد بهره برداری قرار می گیرد گفت: طبق برنامه از پیش معین شده قرار است ظرف مدت 10 ماه پروژه فلکه دوم نیروی هوایی افتتاح و به عرصه عمومی منطقه اضافه گردد و ما در مدیریت شهری امیدواریم بتوانیم تا تاریخ 22 بهمن پروژه را افتتاح کنیم.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 199

به "آخرین جزئیات از احداث فلکه دوم نیرو هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات از احداث فلکه دوم نیرو هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید