کالدرون: علیپور به خودش، خانواده اش، تیم و هواداران بی احترامی کرد، دیگر به او پنالتی نخواهیم داد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به دنبال توقف تیمش مقابل ماشین سازی به شدت از علی علیپور انتقاد کرد و گفت که دیگر به این بازیکن فرصت پنالتی زدن نمی دهد.

کالدرون: علیپور به خودش، خانواده اش، تیم و هواداران بی احترامی کرد، دیگر به او پنالتی نخواهیم داد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ داستان نویسی، گابریل کالدرون در نشست خبری پس از جدال تیم های پرسپولیس و ماشین سازی گفت: ما نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم که امتیاز مهمی برای ما بود. تیم ماشین سازی خوب بازی کرد. آنها نمایشی که مدنظرشان بود را اجرا کردند. ما آمار خوبی داشتیم و آمارمان خوب بود، اما آنها اجازه ندادند فوتبال مان را بازی کنیم و برای همین این دیدار مساوی شد.

وی درباره اینکه چرا علی علیپور پشت ضربه پنالتی ایستاد، بازیکنی که در جام حذفی هم پنالتی خود را خراب کرده بود و مقابل حامد لک روحیه خوبی نداشت، گفت: با علیپور دیروز صحبت کردیم که قرار شد اگر پنالتی به دست آوردیم، او یا مهدی ترابی پنالتی بزنند. علی با من صحبت کرد. من خودم در پنالتی زدن تخصص داشتم و در تمرینات هم می دیدم علیپور آن طور که من توقع داشتم پنالتی نمی زد، اما از من خواست به او اعتماد کنم. به علیپور گفتم یک شانس بیشتر نمی توانم به او بدهم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: با این حال چیزی که برای من باعث تعجب بود و نمی توانم بپذیرم، این کار او بود که به خودش، به خانواده اش، به تیم و هواداران بی احترامی کرد. ممکن است هرکسی پنالتی را خراب کند، اما باید با جدیت پنالتی را بزند. این پنالتی جدی نبود و هرگز دیگر به او پنالتی نخواهیم داد. بازیکن باید بداند که چه مسئولیت هایی دارد و اول از همه خودش را ناامید کرد. جدا از این، من ندیدم و نمی دانم پنالتی بود یا نه، اگر هم پنالتی نبود عدالت برقرار شد، چون تیم حریف هم خوب بازی کرد.

گفته می شود پنالتی پرسپولیس درست نبوده و در این خصوص اختلاف نظر وجود دارد و با توجه به صحبت های روز قبل از بازی که گفتید در بازی با استقلال برخی بی عدالتی ها رخ داده و حالا نظر شما چیست که این ذهنیت وجود دارد که پنالتی پرسپولیس هم با بی عدالتی گرفته شده است، چراکه شما باید درباره صحبت هایی که انجام دادید به کمیته انضباطی هم بروید.، کالدرون در واکنش به این صحبت هایی که در نشست خبری مطرح شد، گفت: دو بازیکن روی هوا با هم برخورد داشتند که من ندیدم. اینکه پنالتی باشد یا نه، مشکوک است. اگر پنالتی نبوده باشد، عدالت برقرار شده است و بحثی نیست، چون با اشتباه داور بازی را نبردیم.

وی در واکنش به این مسئله که با تأخیر به جشن قهرمانی اضافه شد و آیا در رختکن مسئله ای وجود داشت، تأکید کرد: خیر، مسئله ای وجود نداشت. بازیکنانم دوست داشتند شادی را تقدیم هواداران کنند که نتوانستیم این کار را انجام دهیم. آن چیزی که برای من تعجب برانگیز است، این است که همیشه اهدای جام های این چنینی قبل از بازی انجام می شود، اما اینجا هماهنگی برعکس بود و ما هم آمدیم و اشکالی هم ندارد.

حجت الله بهمنی، مدیر روابط عمومی و کمیته فرهنگی سازمان لیگ که در محل نشست خبری حضور داشت در واکنش به اعتراض کالدرون برای اهدای جام پس از انتها بازی از سرمربی پرسپولیس پرسید که کجای دنیا پیش از بازی مراسم اهدای جام وجود دارد؟، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به مدیر روابط عمومی سازمان لیگ شرح داد: همه جای دنیا تونل تشکیل می دهند و جام را به تیم قهرمان می دهند.

کالدرون در پاسخ به سؤال خبرنگار وبلاگ داستان نویسی مبنی بر اینکه حضور شجاع خلیل زاده در دفاع راست تعجب برانگیز بود، چراکه باعث متوقف شدن حملات پرسپولیس از جناح راست شده بود، گفت: شجاع بازیکنی است که ویژگی های خوبی دارد. به او اطمینان کردم که امروز در دفاع راست بازی کند و به نظرم خوب بازی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 217

به "کالدرون: علیپور به خودش، خانواده اش، تیم و هواداران بی احترامی کرد، دیگر به او پنالتی نخواهیم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: علیپور به خودش، خانواده اش، تیم و هواداران بی احترامی کرد، دیگر به او پنالتی نخواهیم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید