مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرنگاران/خوزستان مشاور اجرایی استاندار خوزستان در بازدیدی از یک واحد تولیدی ماسک به آنالیز مسائل آن مجموعه پرداخت و گفت: مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد.

مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد

احسان عباس پور در این بازدید که امروز، 21 آذرماه انجام شد، اظهار کرد : مجتمع مکانیزاسیون ماسک ارمغان به مدیریت یک بانوی کارآفرین منحصر به فرد است و فرآیند کار بسیار روان و خوب در حال انجام است .

مشاور استاندار بیان نمود: در این مجموعه حدود 45 نفر از همشهریان در سه شیفت کاری مشغول به کار هستند و در حال حاضر روزانه 50 هزار عدد ماسک فراوری می نمایند که بسیار عالی است و با توسعه فرآیند امکان فراوری تا 150 هزار عدد ماسک هم به وسیله این مجموعه قابل انجام است .

وی اضافه نمود: قطعا نظر استاندار و مجموعه دولت نیز بر حمایت از مجموعه هایی است که با این فرآیند و چهارچوب در استان مشغول به کار هستند و ما نیز شرایطی برای این عزیزان مهیا خواهیم کرد تا در وهله اول ادارات دولتی و پس از آن سایر ادارات وابسته از فراوریات این شرکت ها که در بازدید امروز شاهد فراوریات با کیفیت آن ها بودیم استفاده نمایند. بعلاوه در راستای توسعه این سیستم اقدامات جدی خواهیم داشت .

عباس پور گفت: این بانوی کارآفرین در مجموعه فراوریی خود از تعدادی بانوی ناشنوا تحت حمایت بهزیستی نیز استفاده نموده است که جای خرسندی است .

وی با بیان اینکه مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد، اضافه نمود: حضور بانوان کارآفرین در استان مایه امید است و انشاالله شاهد توسعه چنین مجموعه های فعال در استان باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1400 بروزرسانی: 30 دی 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1577

به "مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل کارآفرینان به جد پیگیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید