مدل بستن شال به روش های متنوع و جدید

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، تغییر در مدل بستن شال با استفاده از روش های مختلف و مدل روسری بستن برای بانوان از ترفندهایی است که به راحتی می توانند ظاهر خود را زیبا نمایند.

مدل بستن شال به روش های متنوع و جدید

بستن شال برای برخی خانم ها بسیار سخت و مشکل است چون شال هم سر کردنش سخت است و هم لبه هایش خوب نمی ایستد. ولی با ترفندهایی ساده می توان این مشکل را حل کرد. اگر بخواهید شال را محکم دور سرتان بپیچید، لبه پارچه بد می ایستد. برای درست کردن جلوی آن می توانید یک باریکه از مقوا یا طلق ببرید و بین جایی که شال تا خورده است بگذارید شال را طوری سرتان کنید که طلق یا مقوا درست بالای سرتان قرار بگیرد. بدین گونه لبه شال محکم و بدون تکان خوردن سر جای خود می ایستد.

آموزش بستن شال

با بستن مدل های مختلف شال و روسری زیبایی خانم ها هنگام پوشیدن شال دوچندان می گردد. چهره پوشش داده با انواع مدل های متنوع بستن شال می تواند خود را بیشتر نمایش دهد. خانم ها به راحتی و در عرض چند دقیقه می توانند با توجه به تصاویر و الگوها با تغییراتی ساده در نوع بستن روسری یا شال چهره ظاهری خود را کاملا دگرگون نمایند. شال و یا روسری به جای اینکه از زیبایی شما بکاهد می تواند نقطه برعکس آن یعنی برجستگی زیبایی شما بگردد کافی است فقط نحوه بستن شال خود را تغییر دهید.

منبع: setare.com
انتشار: 7 اسفند 1399 بروزرسانی: 7 اسفند 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1095

به "مدل بستن شال به روش های متنوع و جدید" امتیاز دهید

1 کاربر به "مدل بستن شال به روش های متنوع و جدید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل بستن شال به روش های متنوع و جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید