قابلیت کراس پلتفرم به بازی های Paladins و Smite اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، هر روز قابلیت کراس پلتفرم فراگیرتر از قبل می گردد و سازندگان بیش تری با فعال کردن آن تجربه بازی برای افراد را راحت تر می نمایند. به تازگی شرکت سونی با همکاری استودیوی Hi-Rez از اضافه شدن قابلیت کراس پلتفرم به بازی های Paladins، SMITE و Realm Royale خبر دادند. در حال حاضر این ویژگی به بازی Paladins اضافه شده است.

قابلیت کراس پلتفرم به بازی های Paladins و Smite اضافه می گردد

سازندگان جهت استفاده از کراس پلتفرم پیشنهاد دادند تمامی افراد از حساب کاربری مخصوص این استودیو استفاده نمایند. در صورت استفاده از اکانت اختصاصی سازنده، میزان پیشرفت بازی نماینده ها در پلتفرم های مختلف دست نخورده باقی می ماند. بنابراین، با استفاده از یک اکانت مشترک و جابه جایی بین پلتفرم های مختلف دیگر مجبور نیستید همه چیز را از ابتدا شروع کنید. با این حال، استفاده از این روش برای کراس پلتفرم اجباری نیست.

در این بین خود سازندگان هم آموزشی را برای استفاده از کراس پلتفرم در اختیار کاربران قرار داده اند. هر سه بازی SMITE، Paladins و Realm Royale از لیدربورد و فهرست دوستان مشترک بهره می برند. صحبت کردن حین بازی و سایر ویژگی ها هم در تمامی پلتفرم ها به راحت ترین شکل ممکن صورت می گیرد. علاوه بر این، آپدیت تمام بازی های بالای به صورت همزمان روی تمامی پلتفرم ها در دسترس قرار می گیرد.

سونی یکی از آخرین شرکت هایی بود که با راه اندازی کراس پلتفرم روی کنسول خود موافقت کرد. با این حال، به نظر می رسد که آن ها تقریبا با این موضوع کنار آمده و سازندگان برای استفاده از چنین قابلیتی راه ساده تری در پیش دارند. بازی های فورت نایت و راکت لیگ جزء اولین آثاری بودند که کراس پلتفرم را به پلی استیشن4 آوردند.

در حال حاضر تاریخ راه اندازی کراس پلتفرم بازی های SMITE و Realm Royale معین نشده است.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 79

به "قابلیت کراس پلتفرم به بازی های Paladins و Smite اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت کراس پلتفرم به بازی های Paladins و Smite اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید