تغییر خودروی شورت کامارو 2019 و بازگشت به مدل اصلی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، یک کارشناس CGI تصمیم گرفته است تا تغییراتی را در خودروی شورت کامارو 2019 ایجاد کند.

تغییر خودروی شورت کامارو 2019 و بازگشت به مدل اصلی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، به نقل از autoevolution، نگاهی گذرا به موفقیت مدل هایی که داوطلبانه قدمی به گذشته با شکوه خود برداشته اند، استعداد دنیای خودرو را برای بازگشت به اصل خود نشان می دهد. به طور کلی زندگی دقیقاً اینگونه عمل می نماید. ابزاری نو می خرید، اما باز هم به راحتی جایگاهی برای اشیای قدیمی پیدا خواهید کرد که منسوخ به نظر می رسند، اما همه آنها ویژگی های خاص خودشان را دارند. یا اگر در مرکز شهر قدم بزنید از عادات مد روز متحیر می شوید. همه این ها نمونه ای از تغییرات و ترکیب اشیا و اماکن و تمایل به پیشرفت و رشد را نشان می دهد. زندگی یک بازی ابدی بین اشیای کهنه و نو است.

بنابراین، جای تعجب نیست که مردم هم خودرو های کلاسیک و هم خودرو های مدرن را بسیار دوست داشته باشند. پروژه مجازی Siim Parn به وسیله استاد پیکسل انجام می گردد. او در استفاده از نوترین و محبوب ترین نسخه ها و ساخت مجدد آنها در قالب CGI سابقشان، مهارت زیادی دارد.

کاربران می توانند این پروژه ها را نئو-رترو بنامند. احتمالا شورت کامارو 2019 مجدداً به یک نسخه زیبا و مدرن از مدل اصلی 1967 و به رنگ آبی تبدیل خواهد شد. این کارشناس CGI تصمیم گرفته است که ظاهر این خودروی کلاسیک را با تغییر نگرش بهبود بخشد. رنگ نارنجی با راه راه های سفید مشخصه نمادین مدل اصلی است. علاوه بر تغییر رنگ و ظاهر خودرو سایر تغییراتی شامل اضافه شدن یک جفت چراغ جلو نارنجی و تعویض چرخ ها به یک مجموعه سفید کلاسیک می گردد.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 دی 1400 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1567

به "تغییر خودروی شورت کامارو 2019 و بازگشت به مدل اصلی" امتیاز دهید

2 کاربر به "تغییر خودروی شورت کامارو 2019 و بازگشت به مدل اصلی" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر خودروی شورت کامارو 2019 و بازگشت به مدل اصلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید