بیش از بیست هزار تماس در سامانه 123 ثبت شده است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مدیرکل بهزیستی البرزگفت:در شش ماه نخست سال بیش از 20هزارو977تماس تلفنی با مرکز فوریت هاى اورژانس اجتماعى بهزیستى البرز گرفته شده است.

بیش از بیست هزار تماس در سامانه 123 ثبت شده است

اسدالله حیدری مدیر کل بهزیستى البرز گفت و گو با خبرنگار از ، با بیان اینکه در شش ماه نخست سال بیش از 20هزارو977تماس با مرکز فوریت هاى اورژانس اجتماعى بهزیستى البرز گرفته شده است، گفت:طبق آمار ارائه شده 56هزار و 280نفر از خدمات مراکز فوریت هاى اورژانس اجتماعى بهرمند شدند؛ این ارائه خدمات در رابطه با تماس هایى بود که با سامانه 123 خدمات سیار مداخله در بحران و پایگاه هاى اجتماعى بوده است.

او افزود:280مورد از تماسهایى که با زیر مجموعه سازمان بهزیستى گرفته شده است به مسئله همسر آزارى مربوط مى شود و این آمار9/4درصد از تماس هارا به خود اختصاص داده است، همچنین 208مورد از تماس ها مربوط به کودک آزارى است که 7درصد از تماس ها را بهرمند می شود.

به گفته ى او 608مورد ارجاع به اورژانس اجتماعى سیار و 817مورد ارجاع به خط مشاوره اجرا شده است؛ همچنین 55مورد از مسائل مراجعین با مداخله ى تلفنى رفع شد.

او در سرانجام گفت: در پایگاه هاى خدمات اجتماعى، باعنایت به فعالیت بلند مدت در این مراکز در مناطق حاشیه اى و آسیب خیز، از تعداد افراد شناسایى شده و تشکیل پرونده داده به مرور کاسته شده و به تعداد افراد بهرمند از خدمت اضافه نموده شده است که این به معناى قرار دریافت فعالیت پایگاه ها در جهت فعالیت هاى اجتماع محور و عمومى است که در برخى موارد، کلیه ساکنین منطقه را بهرمند مى سازد.

ا.و

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 211

به "بیش از بیست هزار تماس در سامانه 123 ثبت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از بیست هزار تماس در سامانه 123 ثبت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید