بهره برداری از خانه کشتی به مدت 14 سال رایگان شد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون کشتی در راستای تحقق یکی از اهداف بلند مدت خود و در جهت حمایت از تیم های ملی کشتی و حفظ شأن و صندلی قهرمانان و ملی پوشان، نسبت به بازسازی و نوسازی کامل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، اقدام کرد.

بهره برداری از خانه کشتی به مدت 14 سال رایگان شد

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

بر این اساس با توجه به فرسودگی بالای این سالن و بخش های مختلف آن، در یک کار ضربتی و شبانه روزی و با هزینه کرد 18 میلیارد تومانی، کار بازسازی و نوسازی کامل این سالن در حدود 5 ماه به انجام رسید.

با توجه به اینکه این فضای ورزشی در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است و فدراسیون کشتی نیز می بایست مبلغ 440 میلیون تومان بابت اجاره سالانه این خانه کشتی به شرکت مذکور پرداخت می کرد، طبق توافقی که بین طرفین بعمل آمد، مقرر شد؛ بابت هزینه کرد فدراسیون کشتی به جهت نوسازی این خانه کشتی، حق بهره برداری از آن به مدت 14 سال به صورت رایگان (به صورت BOT) در اختیار فدراسیون کشتی قرار گیرد.

بدین ترتیب کشتی کشور تا 14 سال آینده از پرداخت اجاره سنگین این سالن معاف بوده و می تواند، هزینه های مربوط به اجاره آن را به منظور توسعه بیشتر کشتی در بخش های دیگر استفاده کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1238

به "بهره برداری از خانه کشتی به مدت 14 سال رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از خانه کشتی به مدت 14 سال رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید