برنامه ریزی گسترده هوآوی برای بازار خودرو در سال 2019

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، هوآوی در سال های گذشته همکاری زیادی با شرکت های معتبر خودروسازی مانند آئودی داشته است. سال جاری هوآوی برای شرکت های خودروسازی دستاوردهای جدی تری دارد. این شرکت به تازگی در بیانیه ای اعلام نموده که یک ماژول ارتباطی بر پایه تراشه توانمند Balong 5000 5G برای بازار خودروها فراوری نموده است.

برنامه ریزی گسترده هوآوی برای بازار خودرو در سال 2019

در این بیانیه آمده: با توجه به توانمندی تراشه Balong 5000، هوآوی اولین ماژول خودرویی 5G را که سرعت و کیفیت غیر قابل رقباتی دارد را توسعه داده است. این شرکت از این ماژول در نمایشگاه خودرو شانگهای که از هفته پیش آغاز شده رونمایی نموده کرد.

این شرکت در ادامه بیانیه خود گفته: این ماژول خودرویی 5G به عنوان محصولی مهم در زمینه ارتباطات برای آینده حمل و نقل خودروهای هوشمند، صنعت خودرو را ارتقا می دهد تا آماده ورود به دوران 5G باشد.

طبق برنامه اعلام شده، این ماژول فعالیت تجاری خود در شبکه 5G را از نیمه دوم سال در بخش خودرو آغاز می نماید. هوآوی در سال های اخیر، تکنولوژی خودروهای متصلِ هوشمند را در چند شهر چین مثل شانگهای، ووشی و شنزن مورد آزمایش قرار داده است و پیمان همکاری با تعدادی از خودروسازان چینی مثل فاو، دانگ فنگ و چانگان بسته است.

هوآوی با دهه ها تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و تمرکز مداوم در این زمینه، برای تولیدکنندگان اصلی تجهیزات خودرو در حوزه های مختلفی از جمله موارد زیر عرضه نموده است:

· مرکز داده سیار (MDC): شامل یک پلتفرم محاسبات درون خودرو و راه چاره زیرسیستم رانندگی هوشمند است

· Huawei Cloud براساس سرویس های ابری، رانندگی خودران را به عهده می گیرد (آموزش، شبیه سازی، آزمایش).

· ماژول ارتباطی درون خودرویی 4G/5G/ T-Box و راه چاره هایی به وسیله شبکه.

· HUAWEI HiCar راه چارهی همه جانبه برای اتصال خانه-ماشین-مردم.

به نظر می رسد هوآوی در امسال بتواند با نفوذ بیش از گذشته در بازار تجهیزات خودرویی بتواند بیش از پیش خود را در این بازار مطرح کند.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1837

به "برنامه ریزی گسترده هوآوی برای بازار خودرو در سال 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی گسترده هوآوی برای بازار خودرو در سال 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید