آب شرب سالم و پایدار به روستاهای ام الطمیر و سیف السادات خوزستان رسید

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، خبرنگاران/خوزستان با بهره برداری از تاسیسات آبرسانی به 2 روستای ام الطمیر و سیف السادات در استان خوزستان، آب شرب سالم و پایدار در اختیار مردم این منطقه ها قرار گرفت.

آب شرب سالم و پایدار به روستاهای ام الطمیر و سیف السادات خوزستان رسید

با بهره برداری از خطوط انتقال تازه این طرح، آب آشامیدنی مردم منطقه به اندازه سه هزار و 500 متر مکعب در شبانه روز به شکل پایدار تامین شد و آب شرب سالم و با کیفیت از روز پنجشنبه 20 آبان 1400 در اختیار مردم این منطقه ها قرار گرفت.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، به گفته مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اجرای 6 کیلومتر خط انتقال شامل چهار کیلومتر خط انتقال 250 میلیمتر و 2 کیلومتر خط انتقال 160 میلیمتر و اتصال به تصفیه خانه گروه ملی آبرسانی به 2 روستای ام الطمیر و سیف السادات با جمعیت 7500 نفر انجام شد.

گفتنی است پیش از این آب آشامیدنی این 2 روستا از تاسیسات شهدای جهاد تامین می شد اما به دلیل قدیمی و فرسوده بودن خطوط آب و وجود شکستگی های فراوان، آب شرب منطقه از کیفیت و کمیت لازم برخوردار نبود، اکنون با بهره برداری از تاسیسات و خطوط تازه و با اتصال به تصفیه خانه گروه ملی اندازه آب آشامیدنی از لحاظ کمیت و کیفیت مناسب و افزایش یافته که موجب رضایتمندی اهالی این روستاها شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1530

به "آب شرب سالم و پایدار به روستاهای ام الطمیر و سیف السادات خوزستان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آب شرب سالم و پایدار به روستاهای ام الطمیر و سیف السادات خوزستان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید