کلینتون: دموکرات ها باید نامزدی را انتخاب نمایند که بتواند پیروز انتخابات گردد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، وزیر خارجه سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2016 از دموکرات ها خواست تا نامزدی را انتخاب نمایند که بتوانند در سال 2020 در انتخابات به پیروزی دست یابد.

کلینتون: دموکرات ها باید نامزدی را انتخاب نمایند که بتواند پیروز انتخابات گردد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ داستان نویسی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات در انتخابات 2016 در اظهاراتی از دموکراتها خواست تا برای انتخابات 2020 نامزدی را انتخاب نمایند که بتواند به پیروزی برسد.

وی تاکید نمود: ما باید امیدوار باشیم که کسی که در نهایت به عنوان نامزد حزب دموکرات معرفی می گردد، بتواند در الکترال کالج پیروز گردد.

وی در ادامه گفت: تصور می کنم تعدادی از نامزدهای ما می توانند در کسب آراء مردمی پیروز باشند ولی این به تنهایی کافی نیست. ما باید در انتخابات 2020 پیروز شویم، تصور نمی کنم ما هیچ راه دیگری نداریم.

وی از هواداران نامزدهای مختلف حزب دموکرات خواست تا از نامزدهای مد نظر خود حمایت نمایند ولی در نهایت پشت نامزدی باشند که به عنوان گزینه نهایی این حزب در انتخابات 2020 شرکت خواهد نمود.

کلینتون در ادامه بدون اشاره به نام دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، توضیح داد: این دولت خسارتی را از خود به جای خواهد گذاشت که برای ترمیم آن احتیاج به کار و کوشش زیادی خواهد بود.

وی در ادامه اظهارات خود به شدت از نوع ارتباطات و تعامل ترامپ با اوکراین و همین طور خارج کردن نظامیان آمریکایی از سوریه به شدت انتقاد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 229

به "کلینتون: دموکرات ها باید نامزدی را انتخاب نمایند که بتواند پیروز انتخابات گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلینتون: دموکرات ها باید نامزدی را انتخاب نمایند که بتواند پیروز انتخابات گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید