نوآک: اوپک در حال آنالیز پیشنهاد اولیه کمیته فنی اوپک پلاس است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، وزیر انرژی روسیه گفت: مسکو در حال ارزیابی پیشنهاد اولیه و کمتر کاهش فراوری نفت اعضای اوپک است.

نوآک: اوپک در حال آنالیز پیشنهاد اولیه کمیته فنی اوپک پلاس است

به گزارش گروه مالی خبرنگاران به نقل از رویترز، الکساندر نوآک، وزیر انرژی روسیه گفت: مسکو در حال ارزیابی پیشنهاد اولیه مبنی بر کاهش کمتر فراوری اعضای اوپک است.

وی اضافه نمود: این کشور پیشنهادی مبنی بر کاهش بیشتر دریافت نکرده است.

کشورهای عضو اوپک و کشورهای فراورینماینده نفت موسوم به اوپک پلاس در 5 و 6 ماه مارس در وین ملاقات و در خصوص برداشتن گام های بیشتر برای تقویت بازارهای نفتی که از نگرانی های برای تقاضا خسارت دیده اند، بحث و مصاحبه خواهند کرد.

در واکنش اولیه برای مقابله با تاثیرات این ویروس بر بازار نفت، کمیته اوپک پلاس کاهش بیشتر 600 هزار بشکه ای علاوه بر کاهش 1.7 میلیون بشکه ای موجود که تا سرانجام ماه مارس ادامه دارد را، پیشنهاد داد.

نوآک به خبرنگاران گفت: ما در حال آنالیز پیشنهاد کمیته مشترک فنی هستیم.

وی اضافه نمود: روسیه پیشنهادی برای کاهش بیشتر به میزان یک میلیون بشکه دریافت نکرده است. این کمیته بار دیگر در سوم مارس با یکدیگر ملاقات می نمایند.

منابع مطلع گفتند، از آنجایی که قیمت نفت به زیر 50 دلار در هر بشکه، کمترین میزان از جولای 2017 رسید، عربستان و بعضی اعضای دیگر اوپک پیشنهاد کردند یک میلیون بشکه دیگر بر رقم کاهش 1.7 میلیون بشکه ای کنونی اضافه نموده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 489

به "نوآک: اوپک در حال آنالیز پیشنهاد اولیه کمیته فنی اوپک پلاس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوآک: اوپک در حال آنالیز پیشنهاد اولیه کمیته فنی اوپک پلاس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید