مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مدل موی دم اسبی که اینجا نحوه آرایش آن را آموزش دادیم، ساده ترین مدل موی دم اسبی است. در پست های بعدی برای شما مدل های ترکیبی و متفاوتی را آموزش خواهیم داد تا تنوع بیشتری به آرایش موهایتان بدهید. البته در انتهای این مقاله برای شما یک توصیه دوستانه هم داریم: اگر نمی خواهید از اکسسوری های تزیینی روی گره مویتان بهره ببرید، پیش از محکم کردن گره آخر، یک دسته باریک از موهایتان را دور گره بپیچید به طوری که کش موی شما را بپوشاند و بعد گره آخر را بزنید. با این کار به نظر می رسد موهایتان را با موی خودتان دم اسبی بسته اید!

مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!

برای داشتن موهایی یکدست و براق، ضروری است آنها را با سشوار، مرتب کنید. هرقدر لَختی موهای شما بیشتر باشد، نتیجه کار زیباتر و سطح موهای شما براق تر به نظر خواهد رسید. برای براشینگ، دسته های کوچکی از موهایتان را جدا کنید و آنها را از ریشه موها به سمت زمین، سشوار کنید. این کار را برای هر دسته مو، چند مرتبه تکرار کنید تا کاملا صاف و بدون فرخوردگی شوند.

برای بستن موها در پشت سرتان، هنگام جمع کردن موها بهتر است سرتان را به عقب خم کنید. این کار یاری می نماید تا همه موها در یک راستا و به صورت مستقیم رو به زمین آویزان شوند و هنگامی که آنها را می بندید، دسته موی دم اسبی تان مانند یک برآمدگی در پشت سرتان به نظر نرسد.

از آن جایی که اکثر ما از کلیپس یا کش مو برای آرایش موهایمان استفاده می کنیم، به نظر می رسد همگی ما برای آرایش موهایمان به شکل دم اسبی، حرفه ای شده باشیم. از طرف دیگر، برای همه ما رخ داده است که هنگام بستن موهایمان، بخشی از موهایمان فرخورده و نامرتب در قسمت بالای گیره مو جمع شده اند یا محل بسته شدن موهایمان نسبت به طرفین سرمان، تقارن نداشته باشد. این موضوع اگرچه ممکن است در زمانی که از شال یا روسری استفاده می کنیم اهمیت زیادی نداشته باشد، اما برای یک مهمانی دوستانه، چندان مناسب به نظر نمی رسد. البته نگران نباشید، این کار آنقدرها هم پیچیده نیست. با استفاده از دستورالعمل سه مرحله ای زیر، به سادگی می توانید موهایتان را به شکل دم اسبی آرایش کنید. اگرچه به شما توصیه می کنیم اگر موهای فری دارید، حتما پیش از انتخاب این مدل، زمانی را برای براشینگ موهایتان در نظر بگیرید.

منبع مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!

انتشار: 24 مهر 1400 بروزرسانی: 24 مهر 1400 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 1465

به "مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مدل موی دم اسبی در یک، دو، سه مرحله!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید