مجری فاکس نیوز به طرز بی سابقه ای به ترامپ تاخت

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مجری شبکه فاکس نیوز در انتقاد از ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که اخیرا گفته بود فاکس نیوز دیگر برای ما کار نمی کند به طرز بی سابقه ای به وی تاخت.

مجری فاکس نیوز به طرز بی سابقه ای به ترامپ تاخت

تارنمای خبری آمریکایی هیل روز آدینه با انتشار این خبر نوشت: نیل کاووتو (Neil Cavuto) مجری شبکه فاکس نیوز در انتقاد از ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که اخیرا گفته بود فاکس نیوز دیگر برای ما کار نمی نماید، گفت: اول از همه اینکه جناب رئیس جمهوری ما (فاکس نیوز) برای شما کار نمی کنیم و من هم برای شمار کار نمی کنم، وظیفه من پوشش اخبار مرتبط به شما است.

هیل نوشت: تاختن این مجری فاکس نیوز به رئیس جمهوری آمریکا که بدنبال توییت های ترامپ صورت گرفت که این شبکه را به استخدام بعضی عناصر دمکرات و پیوستن سارا هاکوبی سندرز (Sarah Huckabee Sanders) سخنگوی پیشین کاخ سفید و اینکه بعضی از گزارشگران و وبلاگ داستان نویسی این شبکه تلویزیونی علیه وی صحبت هایی می نمایند، مورد انتقاد قرار داده بود.

بنابر این گزارش کاووتو در ادامه انتقادهای خود از رئیس جمهوری آمریکا گفت: من تملق گوی شما نیستم و تنها اخبار مرتبط به شما را پوشش می دهم.

وی در بخش دیگری از انتقادهای خود، ترامپ را فردی عنوان نموده که از پاسخ دادن به واقعیت های که مایل به شنیدن آنها نیست، متهم ساخت.

به گزارش این تارنمای خبری آمریکایی، مجری فاکس نیوز در بخش دیگری از انتقاد خود علیه رئیس جمهوری آمریکا گفت: از همه اینها گذشته من فردی نیستم که بگویم وضع تعرفه های گمرکی عالی است که شما می گویید، همانطور من جز کسانی نیستم که بگوید مکزیک پول دیوار مرزی را پرداخت می نماید، که شما می گویید.

مجری شبکه فاکس نیوز که شبکه مورد علاقه ترامپ است در ادامه انتقاد تند خود از رئیس جمهوری اضافه نمود: مثل شما هرگز حق سکوت برای یک ستاره فیلم های (غیراخلاقی) پرداخت نمی کنم تا بعدا آشکار گردد که این کار را نموده اید.

کاووتو گفت: (خبر) جعلی زمانی است که جناب رئیس جمهوری چیزی غلط و اشتباه باشد، نه آن چیزی که خوشایند (شما) نیست.

به گزارش ایرنا، ترامپ چهارشنبه گذشته در مصاحبه ای با بریان کیلمید (Brian Kilmeade) گفته بود: از فاکس نیوز چندان راضی نیستم.

بنابر گزارش شبکه هیل، در حالی مجری شبکه فاکس نیوز به انتقادی بی سابقه علیه رئیس جمهوری آمریکا پرداخته که این شبکه برای ترامپ بسیار محبوب بوده و حتی در پرواز با هواپیمای ایر فورس وان ، هواپیمای ویژه رئیس جمهوری آمریکا، بنابر دستور العملی از تنظیم تلویزیون های داخل این هواپیما بر روی شبکه های دیگر بخصوص سی ان ان منع شده است و باید بر روی فاکس نیوز تنظیم شده باشند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 17

به "مجری فاکس نیوز به طرز بی سابقه ای به ترامپ تاخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری فاکس نیوز به طرز بی سابقه ای به ترامپ تاخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید