فعلا امکان ارائه آموزش مجازی به دانشجویان را نداریم، رایزنی با چند شرکت خصوصی

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی با تاکید بر اینکه در حال حاضر امکان ارائه آموزش های مجازی برای دانشجویان را نداریم، گفت: در حال رایزنی با چند شرکت خصوصی به منظور ارائه تمهیدات لازم برای آموزش های مجازی به دانشجویان هستیم.

فعلا امکان ارائه آموزش مجازی به دانشجویان را نداریم، رایزنی با چند شرکت خصوصی

دکتر جلیل احمدوند در گفت وگو با وبلاگ داستان نویسی، ضمن بیان این مطلب با تاکید بر اینکه تا پایان سال جاری آموزش های حضوری در دانشگاه علامه طباطبایی نخواهیم داشت، گفت: در حال حاضر ارائه آموزش های مجازی نیز در این دانشگاه آغاز نشده است و فعلا آموزش های مجازی و حضوری دانشجویان تعطیل است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دنبال فراهم کردن آموزش های غیر حضوری و مجازی به دانشجویان هستیم، گفت: تا به امروز سیستم آموزش های مجازی و الکترونیکی در دانشگاه علامه طباطبایی وجود نداشته، اما تا به امروز و حتی امروز صبح در این رابطه چندین جلسه به منظور برقراری آموزش های مجازی برگزار کرده ایم.

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی اعلام کرد: طی رایزنی هایی که با چند شرکت اجرا شده است مقرر شد به زودی امکان ارائه آموزش های غیر حضوری و مجازی برای دانشجویان فراهم شود.

دکتر احمدوند اعلام کرد: بعد از عادی شدن اوضاع امکان برگزاری کلاس های جبرانی برای دانشجویانی که به دلایلی از جمله از کلاس های آنلاین استفاده نکرده و یا راضی نبودند فراهم خواهد شد. به همین جهت ترم جاری طولانی تر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 481

به "فعلا امکان ارائه آموزش مجازی به دانشجویان را نداریم، رایزنی با چند شرکت خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا امکان ارائه آموزش مجازی به دانشجویان را نداریم، رایزنی با چند شرکت خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید