عسگری: تصمیم فغانی شخصی است، داوری اولویت هیچ کس نیست

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، حسین عسگری، رئیس پیشین کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: تصمیم فغانی برای مهاجرت از ایران شخصی است و کسی نمی تواند او را مجبور به کاری کند.

عسگری: تصمیم فغانی شخصی است، داوری اولویت هیچ کس نیست

حسین عسگری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ داستان نویسی، درباره انتشار خبری مبنی بر مهاجرت علیرضا فغانی از ایران گفت: این یک بحث شخصی و خصوصی است و خیلی اطلاعی از این تصمیم فغانی ندارم، اما به طور کلی داوری اولویت کسی در زندگی نیست، چون اصلاً شغل محسوب نمی گردد که کسی به آن اتکا و زندگی اش را از این راه تأمین کند.

وی اضافه کرد: همان طور که گفتم داوری اصلاً شغل نیست. هدف اول هر کسی هم این است که زندگی اش را تأمین کند. سعید مظفری زاده نیز چند سال پیش این کار را انجام داد. فغانی تجربه و سواد کافی را دارد و قطعاً اولویتش مانند هر انسان دیگری زندگی اش است. اطلاعی از تصمیم او ندارم، ولی این تصمیمات شخصی است و کسی نمی تواند جلوی فردی را بگیرد.

به نظر شما مهاجرت فغانی ربطی به شرایط داوری و فوتبال ایران و همچنین بحث دستمزدها در این رشته دارد؟، رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش توضیح داد: فکر نکنم ربطی به این داستان ها داشته باشد. اگر این طور بود از اول چنین تصمیمی می گرفت. به نظرم این همان بحث اولویت و تأمین زندگی شخصی است. هیچ شخص دیگری هم نمی تواند در این مورد نظر بدهد.

عسگری ادامه داد: فغانی یک فرد تحصیلکرده است و فقط خودش می تواند در خصوص این تصمیم صحبت کند. من هم به طور کلی نظرم را گفتم. داوری همین است و فقط در یک یا دو کشور به عنوان شغل محسوب می گردد. داوری فقط یک عشق و علاقه است و در بیشتر کشورهای جهان دکترها، مهندسان و دیگران به خاطر علاقه و شهرتی که در این رشته وجود دارد، به آن ورود می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 24

به "عسگری: تصمیم فغانی شخصی است، داوری اولویت هیچ کس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عسگری: تصمیم فغانی شخصی است، داوری اولویت هیچ کس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید