سنگ پرانی به اتوبوس حامل بازیکنان استقلال

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، باشگاه استقلال با انتشار ویدئویی از لحظه خروج اتوبوس حامل بازیکنان این تیم از استادیوم شهید بهنام محمودی مسجدسلیمان از وضعیت بد امنیتی این استادیوم برای کاروان آبی های پایتخت اطلاع داد.

سنگ پرانی به اتوبوس حامل بازیکنان استقلال

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، در این ویدئو لحظه برخورد سنگی به شیشه اتوبوس استقلال وجود دارد که طبق ادعای رسانه رسمی این باشگاه، تنها بخشی از حملات به اتوبوس استقلالی ها بوده است. بعضی اعضای تیم استقلال هم برای در امان ماندن از سنگ ها مجبور به دراز کشیدن در کف اتوبوس شده اند. البته حمله به اتوبوس تنها مشکل استقلالی ها در هنگام خروج از استادیوم بهنام محمودی نبود؛ چرا که اعضای تیم استقلال باتوجه به تجمع افرادی مقابل رختکن این تیم مجبور شدند تا در میان حملات لفظی و فیزیکی خودشان را به اتوبوس برسانند.

بر اساس اخباری که باشگاه استقلال مدعی شده و منتشر کرد، یگان ویژه در هنگام وقوع چنین اتفاقاتی، هیچ اقدامی علیه مهاجمان انجام نداده است. نکته عجیب دیگر این ماجرا، صحبت نمایندگان یگان ویژه در جلسه هماهنگی پیش از بازی است. نمایندگان یگان ویژه در این جلسه تاکید نموده بودند که استادیوم شهید بهنام محمودی از نظر امنیتی آماده برگزاری مسابقه نیست که این اظهار نظر با اعتراض سرپرست تیم نفت مسجدسلیمان همراه شده بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 50

به "سنگ پرانی به اتوبوس حامل بازیکنان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگ پرانی به اتوبوس حامل بازیکنان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید