سقف تسهیلات پرداختی به صنایع پیشرفته به 50 میلیارد ریال رسید

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از افزایش 52 درصدی سقف تسهیلات این صندوق اطلاع داد.

سقف تسهیلات پرداختی به صنایع پیشرفته به 50 میلیارد ریال رسید

جهت دریافت خدمات اجرای گیاهان روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

رضا نقی پور اصل در گفت وگو با وبلاگ داستان نویسی، با بیان اینکه پیش از این سقف تسهیلات پرداختی صندوق به صنایع پیشرفته مبلغ 30 میلیارد ریال بود، اظهار کرد: در راستای سیاست های وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) جهت حمایت از صنایع پیشرفته، تسهیلات پرداختی به شرکت های فعال در این حوزه به سقف 50 میلیارد ریال رسید.

وی با بیان اینکه ارائه تسهیلات بسته به نوع طرح دارد، توضیح داد: بعد از درخواست تسهیلات از سوی صنایع پیشرفته، طرح آن ها از سوی کارشناسان ارزیابی می گردد و بسته به نوع فعالیت طرح ممکن است تا سقف 50 میلیارد تومان تسهیلات دریافت نمایند.

به گفته مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته فناوری های زیستی، صنایع برق، الکترونیک، لیزر و فوتونیک، میکروالکترونیک و کنترل، فناوری اطلاعات و نرم افزارهای رایانه ای، اتوماسیون پیشرفته و سامانه های هوشمند، فناوری نانو، مواد پیشرفته فلزات، تجهیزات پیشرفته ساخت، فراوری و آزمایشگاهی، تجهیزات پزشکی پیشرفته، هوافضا، انرژی های نو و تجدیدپذیر و محصولات پیشرفته سایر بخش ها از جمله بخش هایی هستند که می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از سال 1377 فعالیت خود را شروع نموده و در سال گذشته 139 ضمانت نامه به مبلغ 709 میلیارد ریال صادر نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 429

به "سقف تسهیلات پرداختی به صنایع پیشرفته به 50 میلیارد ریال رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقف تسهیلات پرداختی به صنایع پیشرفته به 50 میلیارد ریال رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید