ساخت خوابگاه پسرانه دانشگاه محقق با ظرفیت 365 نفر در سال آینده به انتها می رسد

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در صورت حمایت صندوق رفاه و خیران دانشجویی، ساخت خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه با ظرفیت 365 نفر در یک سال آینده به خاتمه می رسد.

ساخت خوابگاه پسرانه دانشگاه محقق با ظرفیت 365 نفر در سال آینده به انتها می رسد

معرفت سیاهکوهیان، معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ داستان نویسی، با اشاره به کمبود خوابگاه در این دانشگاه گفت: این یک واقعیت است که ما کمبود خوابگاه را داریم، اما نحوه مدیریت ما برای پاسخگویی به نیاز دانشجویان نیز اهمیت دارد.

سیاهکوهیان به فعالیت های این دانشگاه در تأمین خوابگاه دانشجویان در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: بنیاد حامیان دانشگاه و خیرین آموزش عالی را راه اندازی کرده ایم و در چند ماه اخیر کار های خوبی در این بنیاد انجام شده است. مثلا یکی از خیران استان اردبیل 14 واحد خوابگاهی را برای 14 زوج دانشجو احداث خواهند کرد.

معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی بیان کرد: با حمایت های رئیس دانشگاه، واحد های مربوط به استادان دانشگاه را تغییر کاربری داده ایم و همه تبدیل به خوابگاه دانشجویی خواهران شده است. همچنین 14 واحد مسکونی دو خوابه و چهارخوابه را هم خوابگاه کرده ایم.

وی ادامه داد: واحد های آپارتمانی متعلق به دانشگاه را که هر کدام 4 واحد داشتند، اکنون برای استفاده خوابگاهی دانشجویان دختر دانشگاه اختصاص یافته اند.

سیاهکوهیان با بیان اینکه بزرگترین خوابگاه دانشجویی پسران در این دانشگاه در حال احداث است، گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه حدود 30 درصد است و ادامه آن نیاز به تأمین منابع مالی دارد.

وی ادامه داد: این خوابگاه ظرفیت پذیرش 365 نفر را دارد و در چهار طبقه ساخته خواهد شد و در صورت تأمین مالی پروژه، تا یک سال آینده به اتمام خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 550

به "ساخت خوابگاه پسرانه دانشگاه محقق با ظرفیت 365 نفر در سال آینده به انتها می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت خوابگاه پسرانه دانشگاه محقق با ظرفیت 365 نفر در سال آینده به انتها می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید