ترامپ: عیسی مسیح از من مشهورتر است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، رئیس جمهور آمریکا در یک تجمع انتخاباتی در کارولینای شمالی در پاسخ به اینکه چه کسی از خودش مشهورتر است، گفت، عیسی مسیح از او مشهورتر است!

ترامپ: عیسی مسیح از من مشهورتر است

چند روز پیش اریک ترامپ، سومین فرزند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اینگونه استدلال نموده که پدرش مسیحیت را از دست دموکراتهایی که ادعا شده، برای بستن کلیساها در سراسر آمریکا ضمناً تداوم همه گیری کروناویروس کوشش دارند، به معنای واقعی نجات داده است.

دونالد ترامپ روز پنجشنبه در تجمعی انتخاباتی در کارولینای شمالی در میان مسائل دیگر به مساله محبوبیتش پرداخته و گفت که مشهورترین شخص دنیا نیست.

او در این تجمع اظهار کرد: یک نفر چند روز پیش به من گفت تو با فاصله زیادی مشهورترین شخص در دنیا هستی. من به او گفتم نه این شخص من نیستم. آنها گفتند چه کسی مشهورتر است؟ من گفتم عیسی مسیح!

این صحبت ترامپ با تشویق از سوی حامیانش در تجمع همراه شد.

رئیس جمهور آمریکا متذکر شد، هیچ چیز را به شانس و اقبال نمی سپارد و اضافه نمود: من هیچ بحثی ندارم. عیسی مسیح!

ترامپ همچنان که به آسمان نگاه می کرد، بیان داشت: و بگذارید نگاهی به بالا بیندازم و خواهم گفت که حتی نزدیک هم نیست.

بسیاری از کاربران اینترنتی فورا این اظهارات ترامپ را با صحبتهای جان لنون، خواننده مشهور گروه بیتلز در مصاحبه ای در سال 1966 مقایسه کردند که در آن گفت بیتلز از عیسی مسیح محبوب تر است.

یک کاربر نوشت: ترامپ فکر می نماید الان جان لنون است.

کاربر دیگری عنوان نمود: جان لنون به خاطر گفتن این که بیتلز به اندازه عیسی مسیح مشهور است محکوم شد. فکر میکنم مردم امروز قرار است به این صحبت دونالد ترامپ واکنش نشان دهند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 922

به "ترامپ: عیسی مسیح از من مشهورتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: عیسی مسیح از من مشهورتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید