ترابیان: عربستان از ترس فوتسال ایران کنار کشید، AFC باید برخورد شدیدی با آن ها کند

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، عربستان صعودی در تصمیمی عجیب در آستانه قرعه کشی مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا کناره گیری خود را بیان نمود.

ترابیان: عربستان از ترس فوتسال ایران کنار کشید، AFC باید برخورد شدیدی با آن ها کند

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، قرعه کشی مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا قرار است دهم فروردین در تایلند برگزار شود اما در اتفاقی عجیب عربستان سعودی تصمیم به کناره گیری از مسابقات گرفت است.

عباس ترابیان در گفت و گو با وبلاگ داستان نویسی در این باره توضیح داد: عربستان سعودی در آستانه قرعه کشی، خیلی راحت گفته من نیستم و از قرعه کشی بیرون می روم. من بلافاصله بعد از شنیدن این خبر با مسئولان AFC تماس گرفتم؛ آن ها گفتند بعد از کناره گیری عربستان، نوع گلدان ها عوض شده اما گفتم با عربستانی ها چه برخوردی کردید؟ این کار چه معنایی دارد؛ باید با آن ها برخورد شدیدی شود.

وی اضافه کرد:عربستان کیست که قبل از قرعه کشی بیاید تمام برنامه ها را بهم بزند. منتظریم ببینیم مسئولان AFC چه واکنشی نشان می دهند. به هر حال باید جریمه سنگینی شامل حال این ها شود که قرعه کشی را عوض کردند.

رئیس کمیته فنی فوتسال در پاسخ به این پرسش که عربستانی ها با چه بهانه ای از مسابقات کناره گیری کرده اند، گفت: به هر حال تیم ها قدرند و آن ها ترسیدند به ایران بخورند و دو رقمی شوند چون آنجا نمی توانند بگویند ما امنیت ندارم و بازی نمی کنیم. باید بایستند و بازی کند؛ ایران هم دنبال چنین موقعیت هایی است تا عربستان را گیر بیاورد به خصوص بچه های فوتسال.

ترابیان اضافه کرد: آن ها دلیل قانع کننده ای در یادداشتی که داده اند نیاورند. ایران در گلدان اول با ازبکستان، تایلند و ویتنام قرار گرفته است و احتمال داشت عربستان با ایران همگروه شود.آن ها واقعا آمادگی نداشتند و ترسیدند آبرویشان برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 128

به "ترابیان: عربستان از ترس فوتسال ایران کنار کشید، AFC باید برخورد شدیدی با آن ها کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابیان: عربستان از ترس فوتسال ایران کنار کشید، AFC باید برخورد شدیدی با آن ها کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید