تاکید وزیر ورزش به مدیران سرخابی ها برای فراهم شدن مقدمات واگذاری

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، دویست و هجدهمین جلسه شورای معاونان وزارت ورزش با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان تشکیل شد.

تاکید وزیر ورزش به مدیران سرخابی ها برای فراهم شدن مقدمات واگذاری

در ابتدای این جلسه تقی زاده معاون اموراستان ها، مجلس و حقوقی گزارشی از نشست های چگونگی روند واگذاری شرکت های فرهنگی و ورزشی پرسپولیس و استقلال ارائه کرد.

در ادامه مسعود سلطانی فر با تشکر از نظم و پیگیری جلسات مشترک و هفتگی مدیران وزارت ورزش و جوانان و سازمان های بورس و خصوصی سازی با مدیران عامل استقلال و پرسپولیس گفت: برنامه ما و دولت تسریع در روند واگذاری استقلال و پرسپولیس است.

وی ادامه داد: مطابق قانون بودجه سال 98، وزارت ورزش و جوانان مکلف به واگذاری دو باشگاه است. از مدیران عامل و هیات مدیره استقلال و پرسپولیس انتظار دارم نسبت به موضوع خصوصی سازی و پیگیری موارد مد نظر مسئولان دو سازمان بورس و خصوصی سازی اهتمام بیشتری داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان گفت: هم ما و هم مدیران سازمان بورس و فرابورس و سازمان خصوصی سازی بر تسریع در روند خصوصی شدن استقلال و پرسپولیس تاکید داریم و تهیه مقدمات لازم برای سرعت دریافت فرایند خصوصی سازی، ماموریت اصلی مدیر عامل و هیات مدیره این دوباشگاه است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 188

به "تاکید وزیر ورزش به مدیران سرخابی ها برای فراهم شدن مقدمات واگذاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید وزیر ورزش به مدیران سرخابی ها برای فراهم شدن مقدمات واگذاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید