تاکید فراکسیون صادقون بر ضرورت دور کردن شبح جنگ از سر عراق

به گزارش وبلاگ داستان نویسی، فراکسیون پارلمانی صادقون عراق بر ضرورت آرام سازی فضای موجود در عراق و تحقق مطالبات قانونی معترضان به منظور دور کردن شبح جنگ از سر این کشور تاکید کرد.

تاکید فراکسیون صادقون بر ضرورت دور کردن شبح جنگ از سر عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ داستان نویسی، سعد الخزعلی نماینده فراکسیون صادقون در مجلس عراق، چهارشنبه (امروز 30 اکتبر) هشدار داد که کشورش به بهانه ایجاد اصلاحات مطلوب و سوار شدن بر موج تظاهرات ، به سوی جنگ شیعی - شیعی سوق داده شود.

وی در گفت وگو با پایگاه خبری المعلومة شرح داد: تلاش هایی برای سوق دادن کشور به سوی جنگ شیعی - شیعی به بهانه ایجاد اصلاحات مطلوب و مهار موج تظاهرات های جاری، وجود دارد. باید اوضاع آرام شود و به منظور دور کردن شبح جنگ از سر عراق، قانون اجرا شود.

الخزعلی اضافه کرد: برخی کشورهای خارجی نقش زیادی در تامین مالی و تشدید طائفه گری به منظور کشاندن برخی استانهای عراق به درگیری های مسلحانه دارند.

نماینده فراکسیون صادقون وابسته به جنبش عصائب اهل الحق گفت که این فراکسیون، موافق آرام سازی وضعیت موجود و تلاش برای تحقق مطالبات معترضان و شکست توطئه های خرابکارانه خارجی است.

پیش از این نیز، منابع آگاه رسانه ای، ناآرامی های این روزهای عراق و به خشونت کشیده شدن آن در برخی استان ها را کودتایی طراحی شده از سوی آمریکا، امارات، عربستان و طرف هایی در کردستان توصیف کرده بودند. (جزئیات بیشتر)

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 214

به "تاکید فراکسیون صادقون بر ضرورت دور کردن شبح جنگ از سر عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید فراکسیون صادقون بر ضرورت دور کردن شبح جنگ از سر عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید