بهترین های فنی و اخلاقی را انتخاب کردیم، دلفی مصدوم است

به گزارش وبلاگ داستان نویسی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی با بیان لیست نهایی 23 نفره تیم فوتبال امید ایران گفت: هیچ تفاوتی بین بازیکنان مختلف قائل نبودم. بسیاری از این بچه ها در بازی های آسیایی جاکارتا همراه بودند. بسیاری در مرحله مقدماتی و خیلی ها در تمرینات آمدند و به هر دلیل نتوانستند امروز در فهرست نهایی ما قرار بگیرند. با این وجود همه نفراتی که در این مدت حتی یک روز در کنار تیم امید بودند عضو این تیم محسوب می شوند و انشالله در صورتی که صعود به المپیک محقق گردد همه آنها در این افتخار سهیم هستند. من شب گذشته در فرودگاه هم با بچه ها صحبت کردم و از آنها تشکر کردم که در این مدت کنار ما بودند.

بهترین های فنی و اخلاقی را انتخاب کردیم، دلفی مصدوم است

سرمربی تیم امید در مورد شاخص های انتخاب 23 بازیکن نهایی گفت: من و دستیارانم صادقانه و بدون تعارف در مورد همه موضوعات صحبت نموده ایم و وجدانمان آسوده است که به جز شایستگی فنی و اخلاقی هیچ عامل دیگری در این انتخاب دخیل نبوده است. بارها گفتم سخت ترین کار انتخاب فهرست نهایی است چون واقعا در برخی از پست ها فاصله فنی بسیار کم بود اما به هیچ چیزی به جز شایستگی فنی و اخلاقی بازیکنان در این انتخاب توجه نکردیم.

وی ادامه داد: برخی از بچه ها از دو سال پیش کنار ما بودند در مسابقات مختلف و حتی در صعود به مرحله نهایی یاری کردند اما امروز برخی از نفراتی انتخاب شدند که در شرایط مسابقه قرار داشتند و در بازی های لیگ شایستگی و عملکرد خودشان را به خوبی نشان دادند. انتخاب بین این نفرات واقعا سخت بود و عبور از نام برخی از بازیکنان برای خود من مشکل بود اما کوشش کردیم منصفانه و منطقی تصمیم گیری کنیم.

استیلی پیرامون علت خروج نام یونس دلفی از لیست بازیکنان تیم امید نیز گفت: دلفی بازیکن بسیار خوب و شایسته ای است که در مسابقات زیادی کنار ما بود اما آقایان خانلری و دکتر شهاب از کمیته پزشکی به من اعلام کردند بر اساس اعلام پزشک باشگاه شارلوا ایشان مصدوم است و حتی در 3 هفته گذشته تمرین نداشته ، به هر صورت من با خود دلفی صحبت کردم که گفت مصدومیتش برطرف شده با این وجود از او خواستیم در تهران حاضر گردد و تست های آمادگی جسمانی و پزشکی را پشت سر بگذارد که متاسفانه باشگاه شارلوا با این درخواست مخالفت کرد و دلفی نتوانست به تهران بیاید. این موضوع برای ما اهمیت زیادی داشت چرا که نمی توانیم روی انتخاب نفرات با وجود مصدومیت ریسک کنیم. سعی کردیم آماده ترین بازیکنان را بر مبنای تست ها و حضور در شرایط مسابقه انتخاب کنیم.

سرمربی تیم المپیک در انتها اظهار داشت:شرایطی که در این روزهای اخیر پیش آمده و اتفاقات فدراسیون شوک بزرگی به ما وارد کرد و واقعا تحت تاثیر این اتفاق قرار داریم. آقای تاج در این مدت همواره حامی تیم امید بودند و البته در حال حاضر هم نگرانی هایی برای شرایط تیم داریم. خود من از صبح در فدراسیون و مرکز ملی فوتبال حضور دارم و بعد از سفر هنوز به منزل نرفتم. امیدواریم این شرایط و اتفاقات به بهترین شکل طی گردد و تیم المپیک در آستانه این رویداد مهم متضرر نگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: romantizm.ir شناسه مطلب: 372

به "بهترین های فنی و اخلاقی را انتخاب کردیم، دلفی مصدوم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین های فنی و اخلاقی را انتخاب کردیم، دلفی مصدوم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید